مطالب جالب , طنز سلام دوستان من مسعود وظیفه شناس هستم و این وبلاگ را برای خندیدن و استفاده هر چه بهتر از مطالب ساختم tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com 2020-08-05T06:50:41+01:00 mihanblog.com دروغ کوچ 2015-03-19T10:04:20+01:00 2015-03-19T10:04:20+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/197 داداشم تعریف میکرد:بعد از 6 ماه ، دوس دخترم توی لاین بهم گفت یه دروغ كوچیك بهت گفتم ، میخام اعتراف كنم.گفتم بگو عشقم ، اشكال نداره عزیزم .چون باهام روراستی نادیده میگیرم ..........گفت یدالله هستم 42 ساله از یكی از روستاهای حشمت اباد!!!!!!!! داداشم تعریف میکرد:
بعد از 6 ماه ، دوس دخترم توی لاین بهم گفت یه دروغ كوچیك بهت گفتم ، میخام اعتراف كنم.گفتم بگو عشقم ، اشكال نداره عزیزم .چون باهام روراستی نادیده میگیرم ......
.
.
.
.

گفت یدالله هستم 42 ساله از یكی از روستاهای حشمت اباد!!!!!!!! ]]>
جوک های خنده دار 2015-02-19T07:43:01+01:00 2015-02-19T07:43:01+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/195 گفـتم خرابت میشــــوم…!گفتــاتوآبادی مگـــــر…!گفــــتم ندادی دل به من…!گفتــاتو جان دادی مگر…!گفتــم فراموشم نکن…!گفتـاتودر یادی مگر…!گفتـم خیلی خری…!اونم گفت خودتی بی شعور…!هیچی دیگه،بازم عاشقانه نشد…!^____^..جوکهای توپjok top.. دوست دخترم میگه حالا که لاین داره فیلتر میشه میخوام اعتراف کنم :من اصغرم ۴۰ساله از کهکیلویه و بویراحمد!!!فسیل شُدم رفــ....جوکهای توپjok top.. دیالوگ ماندگار و”تاثیرگذار” الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاسـت:.....وای شما طوبی رو عوض کردین؟؟؟دستتون درد ن جوکهای توپ آخر خنده

گفـتم خرابت میشــــوم…!
گفتــاتوآبادی مگـــــر…!
گفــــتم ندادی دل به من…!
گفتــاتو جان دادی مگر…!
گفتــم فراموشم نکن…!
گفتـاتودر یادی مگر…!
گفتـم خیلی خری…!
اونم گفت خودتی بی شعور…!
هیچی دیگه،بازم عاشقانه نشد…!^____^

.

.

جوکهای توپ

jok top

.

.

 

دوست دخترم میگه حالا که لاین داره فیلتر میشه میخوام اعتراف کنم :

من اصغرم ۴۰ساله از کهکیلویه و بویراحمد!!!

فسیل شُدم رفــ..

.

.

جوکهای توپ

jok top

.

.

 

دیالوگ ماندگار و”تاثیرگذار” الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاسـت:
.
.
.
.
.
وای شما طوبی رو عوض کردین؟؟؟دستتون درد نکنه.

والا با این دیالوگاشون….

.

.

جوکهای توپ

jok top

.

.

 

دیالوگ رایج صبح شنبه:
مجری رادیو:ایرانی سلام…
.
.
.
.
.
.
هفتاد میلیون نفر همزمان:سلام و زهرمار!!!!!

.

.

جوکهای توپ

jok top

.

.

 عزیزان به ادامه مطلب مراجعه کنید 

]]>
اس ام اس کر کره خنده 2015-02-19T07:33:55+01:00 2015-02-19T07:33:55+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/193  از گوسفنده می پرسن سیستم دستشویی رفتن شما چیست؟میگه سبک گروه آریان…… دونهدونه دونه دونه..پیامک توپ و خنده دارpayamak kahdne dar..دختره بادوست پسرش باموتورداشتن میرفتن شمال! به هر تونلی که میرسیدن دخترپیاده میشده تا ته تونل سینه خیزمیرفته! جویای علت شدیم دیدیم دختره کلیپس زده بوده به سرش…!!!..پیامک توپ و خنده دارpayamak kahdne dar..یکی از دلایلی که خودکشی نمیکنم اینه که…......به ادامه مطلب مراجعه کنید عزیزان  sms-khandedar2

 از گوسفنده می پرسن سیستم دستشویی رفتن شما چیست؟
میگه سبک گروه آریان…… دونه
دونه دونه دونه

.

.

پیامک توپ و خنده دار

payamak kahdne dar

.

.
دختره بادوست پسرش باموتورداشتن میرفتن شمال! به هر تونلی که میرسیدن دخترپیاده میشده تا ته تونل سینه خیزمیرفته! جویای علت شدیم دیدیم دختره کلیپس زده بوده به سرش…!!!

.

.

پیامک توپ و خنده دار

payamak kahdne dar

.

.

یکی از دلایلی که خودکشی نمیکنم اینه که…
.
.
.
.
.
.
به ادامه مطلب مراجعه کنید عزیزان 

]]>
تفسیری بر سخن مشهور عیسی(ع) - اگر به صورتتان سیلی زدند... 2015-02-14T11:17:53+01:00 2015-02-14T11:17:53+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/190 ]]> قلب وفادار 2015-01-21T17:21:08+01:00 2015-01-21T17:21:08+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/187 هیــــچگاـہ بـہ دنبـال صورتـــ زیبا نباشیـــد ؛ روزے پیــــر خواهـد شــد هیــــچگاـہ بـہ دنبـال پوستــ خوبــ نباشیـد ؛ روزے چروڪـیــدـہ خواهـد شــد هیــــچگاـہ بـہ دنبـال اندام خوبـــ نباشیــد ؛ روزے عوضــــ خواهـد شــد هیــــچگاـہ بـہ دنبـال موے زیـبــا نباشیــد ؛ روزے سپــیـــد خواهـد شــد در عـــوض بـہ دنبـال قلبے وفادار باشیـــد ؛ ڪ تا ابـــد دوسـتـتـان خواهـد داشــتــــ!!!

هیــــچگاـہ بـہ دنبـال صورتـــ زیبا نباشیـــد ؛ روزے پیــــر خواهـد شــد
هیــــچگاـہ بـہ دنبـال پوستــ خوبــ نباشیـد ؛ روزے چروڪـیــدـہ خواهـد شــد
هیــــچگاـہ بـہ دنبـال اندام خوبـــ نباشیــد ؛ روزے عوضــــ خواهـد شــد
هیــــچگاـہ بـہ دنبـال موے زیـبــا نباشیــد ؛ روزے سپــیـــد خواهـد شــد
در عـــوض بـہ دنبـال قلبے وفادار باشیـــد ؛ ڪ تا ابـــد دوسـتـتـان خواهـد داشــتــــ!!!
]]>
زمان و ساعت پخش سریال رهایی - شبکه 2 - بازیگران ، عکس ها و تصاویر 2014-10-14T18:14:01+01:00 2014-10-14T18:14:01+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/186 بسم الله الرحمن الرحیم مجموعه تلویزیونی رهاییاین سریال به اتمام رسیداز شبکه 2ساعت تکرار و باز پخش11:0013:15 بامداد01:45موضوع:«رهایی»  تلاش نیروهای ویژه پلیس را برای خنثی کردن توطئه و دسیسه ها را به تصویر می کشد. در این سریال اکشن سارقان بزهکاران معمولی نیستند، آن‌ها رقیب سرسختی برای پلیس هستند و نیروهای ویژه برای خنثی کردن طرح و نقشه حریف دچار موانع فراوان می‌شوند.این سریال کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیما است و برای پخش در هفته نیروی انتظامی در نظر


 مجموعه تلویزیونی رهایی


این سریال به اتمام رسید


از شبکه 2


ساعت تکرار و باز پخش

11:00

13:15

 بامداد01:45

موضوع:

«رهایی»  تلاش نیروهای ویژه پلیس را برای خنثی کردن توطئه و دسیسه ها را به تصویر می کشد. در این سریال اکشن سارقان بزهکاران معمولی نیستند، آن‌ها رقیب سرسختی برای پلیس هستند و نیروهای ویژه برای خنثی کردن طرح و نقشه حریف دچار موانع فراوان می‌شوند.این سریال کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیما است و برای پخش در هفته نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است. 

تعداد قسمت:  10 قسمت 40 دقیقه ای

بازیگران: دانیال حکیمی، پرویز فلاحی پور، میترا حجار و سام قریبیان، رضا توکلی، حسین سلیمانی، رامتین خداپناهی، افشین سنگ چاپ و نازنین پیرکاری

عوامل:

دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهدی توکلی زانیانی 

مدیر تولید: داود جمشیدی 

 دستیار کارگردان: مهدی مطلبی

 مدیر تدارکات: سیدرسول حاتمی

 مدیر تصویربرداری: فرزام گل سفیدی

طراح صحنه و لباس: فرهاد عزیزی‌فرد 

مدیر صدابرداری: سعید احمدی 

 طراح گریم: مهری شیرازی

 دستیار تهیه کننده: سعید پروینی

 روابط عمومی پروژه: راضیه جباری

مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا


]]>
روش های افزایش رتبه آلکسا 2014-10-10T15:49:31+01:00 2014-10-10T15:49:31+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/185   رتبه بندی وب سایت ها همواره یک عامل تشویق کننده و دلخوش کننده در دنیای اینترنت بوده است. همان طور که می دانید،  هیچ سیستم رتبه بندی ثابتی در دنیای وب وجود ندارد ولی آلکسا در این مسیر قدرت خود را به اثبات رسانده است و یک سایت رتبه دهنده خوب برای وب سایت ها محسوب می شود.امروزه بسیاری از متخصصان از این سیستم به عنوان یک سیستم رتبه بندی مطمئن و قابل اعتماد یاد می کنند. در این رتبه بندی عامل های زیاد و متنوعی موثر است و بسیاری از سایت ها در صدد بهینه سازی سایتشان و کسب بیشترتبه بندی وب سایت ها همواره یک عامل تشویق کننده و دلخوش کننده در دنیای اینترنت بوده است. همان طور که می دانید،  هیچ سیستم رتبه بندی ثابتی در دنیای وب وجود ندارد ولی آلکسا در این مسیر قدرت خود را به اثبات رسانده است و یک سایت رتبه دهنده خوب برای وب سایت ها محسوب می شود.امروزه بسیاری از متخصصان از این سیستم به عنوان یک سیستم رتبه بندی مطمئن و قابل اعتماد یاد می کنند. در این رتبه بندی عامل های زیاد و متنوعی موثر است و بسیاری از سایت ها در صدد بهینه سازی سایتشان و کسب بیشترین اعتبار از طرف آلکسا هستند.

رتبه
آلکسا چیست؟
آلکسا یکی از  شرکت های Amazon.com است که وظیفه رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها را در اختیار دارد.اما آلکسا چگونه کار می کند؟ جواب بسیار راحت است، آلکسا داده ها و اطلاعات مورد نظر برای رتبه بندی سایت ها را از تمام اینترنت و به وسیله میلیون ها نفر که تولبار آلکسا را در سیستم خود نصب دارند، جمع می کند. سپس با رفتاری که این کاربران در قبال سایت های مختلف از خود نشان می دهند و عامل های مختلف دیگر اقدام به رتبه بندی وب سایت ها در گستره وب می کند.

آیا واقعا رتبه آلکسا مهم است و باید برای کسب رتبه بهتر تلاش کرد؟
بله ، در دنیایی که اکثر وب سایت ها در صدد یافتن جایگاه مناسب هستند رتبه سایت شما در آلکسا بسیار مهم خواهد بود. اگر به دنبال جذب بازدید کننده بیشتر هستید، اگر می خواهید محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید، اگر می خواهید مطالب و مقالات و طرح های خود را بودن دردسر در دسترس عموم قرار دهید مطمئنا توجه به معیار ها و استاندارد های آلکسا می تواند در این راه به شما کمک کند. اگر نمی خواهید از قافله عقب بمانید باید رتبه آلکسا برای شما مهم باشد.

آیا واقعا این رتبه بندی دقیق است؟
اگر بخواهیم بر طبق استاندارد های آلکسا به این سوال پاسخ دهیم، بله جواب مثبت است. ولی اگر استاندار های جهانی را ملاک قرار دهیم، خیر! شاید محکم ترین دلیل هم این باشد که همه کامپیور های جهان از تولبار آلکسا استفاده نمی کنند. به هر حال اگر چه اطلاعات دریافتی جامع نیستند، ولی موثرند زیرا این تولبار ها اکثرا به وسیله افراد متخصص ، مدیران سایت ها ، وبلاگ نویس ها و افراد علاقه مند به وب و اینترنت نصب شده اند.

چگونه رتبه آلکسای بهتری کسب کنیم؟
شاید بحث اصلی در مورد همین موضوع باشد، چگونه سایت خود را به سمت کسب رتبه بهتر سوق دهیم؟ در زیر راه های لازم و موثر برای برآورده شدن این انتظار ها ذکر شده است. فقط کافی است که از نکات ساده زیر پیروی کنید و مطمئن باشید که طی مدت کوتاهی به رتبه آلکسای بهتری دست خواهید یافت.

۱) وبلاگ یا وب سایت خود را به طور منظم و قاعده مند بروز کنید، اگر امکانش است هر روز برای سایت یا وبلاگ خود یک مطلب ارسال کنید، در غیر این صورت
حداقل هفته ای ۳ بار آن را بروز کنید.

۲) کاربران خود را تشویق کنید تا تولبار آلکسا را نصب کنند. خودتان نیز این کار را انجام دهید و سایت خود را Home Page مرورگر خود قرار دهید. برای دانلود و نصب تولبار آلکسا به این آدرس بروید: http://www.alexa.com/toolbar

3) از مطالبی با موضوعات وبمستر، سایت، وبلاگ و … در سایتتان استفاده کنید، زیرا اکثر کسانی که از تولبار آلکسا استفاده می کنند وبمستر ها هستند.

۴) در مورد آلکسا بنویسید. بسیاری از وبمستر ها دوست دارند در مورد آلکسا بیشتر بدانند و ممکن است با یک جستجو ساده به سایت شما راه پیدا کنند.

۵) از یکی از ویجیت های سایت آلکسا استفاده کنید. برای آشنایی و استفاده از این ویجیت ها به این آدرس بروید: http://www.alexa.com/siteowners/widgets

6) سعی کنید به جذب بازدید کنندهایی بپردازید که تولبار آلکسا را نصب می کنند. برای مثال گفته می شود که کاربران شرق آسیا بیشترین آمار استفاده از تولبار آلکسا را در اختیار دارند، با فعالیت در انجمن های گفتگو آسیایی می توانید این بازدیدکنندگان را به سایت خود جذب کنید.

۷) با سایت هایی که به نحوی با سایت شما هم موضوع و مرتبط هستند تبادل لینک کنید.

۸) هیچ گاه از
ربات ها و برنامه های افزایش رتبه اتوماتیک استفاده نکنید. آلکسا به راحتی از این موضوع با خبر می شود و رتبه سایت شما به شدت کاهش می یابد.

]]>
معجون بیرجندی و عوارض استفاده از آن 2014-10-04T15:38:37+01:00 2014-10-04T15:38:37+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/181 دادیار معاونت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با هشدار به سوء‌ مصرف مواد مخدر و توهم‌زا جدید گفت: اخیرا معجونی از جنس افیون با ترکیبات توهم‌زا که اعتیادآور نیز هست در سوپر مارکت‌ها توزیع می‌شود. به گزارش ایسنا، محمد بخشی محبی با بیان این خبر افزود: حسب گزارش حراست اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی معجونی تحت عنوان "معجون زابلی" یا "معجون بیرجندی" در سطح شهر و در مجاورت تعدادی از مدارس توسط سوپر مارکت‌ها به فروش می‌رسد. وی با اشاره به ویژگی‌های این ماده دادیار معاونت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با هشدار به سوء‌ مصرف مواد مخدر و توهم‌زا جدید گفت: اخیرا معجونی از جنس افیون با ترکیبات توهم‌زا که اعتیادآور نیز هست در سوپر مارکت‌ها توزیع می‌شود.
 
به گزارش ایسنا، محمد بخشی محبی با بیان این خبر افزود: حسب گزارش حراست اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی معجونی تحت عنوان "معجون زابلی" یا "معجون بیرجندی" در سطح شهر و در مجاورت تعدادی از مدارس توسط سوپر مارکت‌ها به فروش می‌رسد.
 
وی با اشاره به ویژگی‌های این ماده اعتیادآور اظهار کرد: این ماده اعتیادآور توسط پزشکی قانونی و به روش‌های "Egmass و Hplc" مورد آزمایش قرار گرفته و مشخص شده ترکیبات آن دارای ماده موثر موجود در حشیش (THC) است.
 
بخشی محبی با هشدار به نوجوانان و جوانان توضیح داد: این معجون دارای ذائقه گرم، معطر و شیرین است و در بین کسانی که از این ماده مصرف کرده‌اند به "معجون فریب" هم مشهور است چرا که با مصرف آن اختلال در قدرت تصمیم‌گیری بوجود می‌آید و انسان کارهایی دور از انتظار و اراده خودش که منطبق با عقل نیست را انجام داده و بعد از کاهش اثرات این ماده، از کرده خود پشیمان می‌شود.
 
دادیار معاونت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به منافع اقتصادی افراد فرصت‌طلب هر روز مواد اعتیادآور را با نام‌ها و شکل‌های مختلف که طریق مصرف و حمل‌ونقل آن ساده باشد را عرضه و حتی برای پوشش فعالیت‌های مجرمانه خود از عنوان، شیرینی تقویتی یا داروهای گیاهی برای این مواد اعتیادآور استفاده می‌کنند و خانواده‌ها باید هوشیار باشند و به فرزندان خود آموزش‌های لازم را بدهند، خصوصا کسانی که برای تحصیل یا کار در شهرستان‌های دیگر بدور از خانواده زندگی می‌کنند.
 
مصرف کنندگان مواد توهم‌زا رفتارهای خطرناکی از خود بروز می‌دهند که به دلیل فقدان بینش و اختلال در قضاوت اعمالی مانند پریدن از پنجبره ساختمان، تحت تاثیر این باور که می‌توان پرواز کرد را انجام می‌دهند، خیره شدن به نقطه‌ای خاص، گریه و خنده غیرطبیعی، پرخوری شدید (نشئه‌خوری)، اختلال در درک زمان، مکان و فواصل از اثرات مصرف این مواد است و مهم‌ترین عارضه طولانی مدت مصرف مواد توهم‌زا با ترکیب حشیش، اختلال در حافظه، فراموشی و توهمات عجیب و غریب بیماری‌های تنفسی مزمن و سرطان ریه، نازایی در زن و عقیمی در مرد، از بین رفتن سلول‌های مغزی (پوک شدن مغز)، تشنج، اختلال روانی شدید و پایدار، کم شدن علاقه و انگیزه برای زندگی، شغل و روابط اجتماعی و خانوادگی و در نهایت دیوانگی است. 

منبع تابناک
]]>
کدوم یکی از این بنرا قشنگه 2014-10-04T13:23:28+01:00 2014-10-04T13:23:28+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/180 دوستان خواهش میکنم همه تون شرکت کنین!!!  1  2  3 1 یا 2 یا 3 دوستان خواهش میکنم همه تون شرکت کنین!!!

 

 1
  2
 

مطالب جالب رمان

 3
 

1 یا 2 یا 3
]]>
قدرتمند ترین سلاح دوران باستان 2014-09-29T18:03:12+01:00 2014-09-29T18:03:12+01:00 tag:http://tanz--jaleb.mihanblog.com/post/179 قدرتمند ترین سلاح دوران روم باستان ارابه بود البته ارابه مش حسنو با ارابه باستان اشتباه نگیریناین ارابه بود قدرتمند ترین سلاح دوران روم باستان ارابه بود


البته ارابه مش حسنو با ارابه باستان اشتباه نگیرین


این ارابه بود]]>